Do stabilní, zavedené, prosperující společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání nebo rozšíření kvalifikace
  • Sympatické a přátelské pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Zaměstnání na dobu neurčitou
  • zvýhodněné stravování
  • Odměna za loajalitu
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

  • Písemná a telefonická komunikace s evropskými kolegy (zákaznický servis) a dodavateli
  • Administrativní činnost spojená s pravidelnou kontrolou skladových zásob v distribučních centrech
  • Systémové transakce spojené s příjmy materiálu, vratky
  • Zpracování reportů a analýz výkonu dodavatelů služeb (sklady, dopravci)
  • Řešení nestandartních situací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • Znalost systému SAP, případně I-Scala výhodou
  • Plynulou znalost AJ (slovem i písmem – podmínkou !)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, zejména pokročilá znalost Excelu a PowerPointu)

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

23.3.2019