Vedoucí kontroly a výdeje zboží - jr.

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, stabilní a rozvíjející se retailovou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: Vedoucí kontroly a výdeje zboží – jr.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Zodpovědnost za příjem a výdej zboží na směně Zodpovědnost za hlídání stavu a kvality zboží Vedení pracovního týmu na směně Dohled nad dodržováním BOZP a PO Nakládání se zbožím

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

SŠ vzdělání Praxe na dané obdobné pozici Schopnost nést zodpovědnost Schopnost vést tým a pracovat s ním Rozhodnost, orientace na dotahování věcí Příjemné a přátelské vystupování Svědomitost, pracovitost, pečlivost, loajalita ke společnosti

Náš klient nabízí:

Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové ohodnocení a prémie Jistotu stabilního zaměstnání Práce v přátelském a stabilním kolektivu V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

3.6.2015

Podobné nabídky

Hledaní práce

Oblastní vedoucí prodeje- jr. Praha Agentura Salvia, s.r.o. | Praha

Právník jr. Future Recruitment s.r.o. | Praha 8
Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Kultura, Jazykové kurzy

Vedoucí prodejny Praha - Letňany Dráčik - DUVI CZ s.r.o. | Praha

Sleva na firemní produkty, Pitný režim


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */