Vedoucí ekonomiky - skvělá pracovní příležitost !

Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Vedení ekonomického, účetní oddělení a finanční controlling
  • Zastupování firmy při jednání s úřady a auditorem nebo jinými institucemi
  • Zpracování měsíční, roční a konsolidované závěrky
  • Vedení a spolupráce s ostatními oddělení
  • Řízení a vyhodnocování finančního vývoje organizace, posuzování finančních rizik a příležitostí, tvorba a kontrola finančních plánů
  • Kontrola a analýza nákladů organizace
  • Podpora při sestavování kalkulací zakázkové výroby
Co je potřeba mít, abyste u nás uspěl / a
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám na oplátku nabídneme my ?

  • Práce na HPP
  • Relokační příspěvky ve výši 10 000,- po dobu 6 měsíců
  • Za Váš nástup Vám poskytneme jednorázový příspěvek ve výši Vašeho platu
  • Atraktivní finanční ohodnocení + 13. plat a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Mezinárodní společnost s možností seberealizace
  • Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Dotované stravování

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.10.2021