Vedoucí distribuční sítě pro Prahu

Rádi řídíte vůz a pohybujete se po celém okrese?  Sezení v kanceláři není nic pro vás?

Umíte přemýšlet v krizových situacích s chladnou hlavou? Jste schopný organizátor?

Pak hledáme právě vás - vyzrálou osobnost se smyslem pro zodpovědnost, která zvládne ukočírovat distribuci ve svěřené části Prahy.

Co vás čeká:

    • dostanete na starosti svěřenou část Prahy a budete dohlížet na to, abyste měli dostatek šikovných doručovatelů, budete je školit a kontrolovat jejich práci
    • budete pracovat na počítači v interním systému, vyhodnocovat efektivitu distribuce, ale dostanete se i do terénu

Bez čeho se neobejdete:

    • středoškolského vzdělání
    • komunikačních schopností a přátelského vystupování
    • uživatelskou znalost MS Office (zejména Word a Excel)
    • řidičského průkazu sk. B
    • odolností vůči stresu a tahem na branku
    • časové flexibility
    • zkušenosti s vedením lidí výhodou
    • zkušenosti v oblasti poštovních služeb výhodou

Čím Vás odměníme?

    • pracovní smlouvou na HPP
    • mzdou až 26.000 Kč
    • práci v přátelském kolektivu
    • zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu
    • stravenky
    • služební telefon
    • kartu benefit Multisport
    • nástup možný ihned

Na čem s námi budete pracovat

Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek. Jako společnost Mediaservis máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme. Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi.

Těšíme se na Vás!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Paceřická 1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Flexi – poukázky, Stravenky, Služební auto, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

14.9.2018