Vedoucí distribuční sítě - Hradec Králové

Nabídka již není aktuální

V Mediaservisu jsme profíci na poštovní služby. Máme více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky. Chceme dále růst. Přidejte se k nám do týmu a budujte si svůj vlastní.

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Vedoucí poštovní distribuční sítě pro pobočku v Hradci Králové.

Náplň práce:

    • dostanete na starosti svěřený region a budete dohlížet na to, abyste měli ve svém regionu dostatek šikovných doručovatelů, budete je školit a kontrolovat jejich práci
    • budete pracovat na počítači v interním systému, vyhodnocovat efektivitu distribuce, ale dostanete se i do terénu

Požadavky:

    • středoškolské vzdělání
    • komunikativní a přátelská osobnost
    • zkušenosti s vedením týmu výhodou
    • uživatelská znalost MS Office (zejména Word a Excel)
    • řidičský průkaz sk. B
    • silná osobnost odolná vůči stresu
    • časová flexibilita
    • zkušenosti v oblasti poštovních služeb výhodou

Nabízíme:

    • pracovní smlouvu na HPP
    • mzda 17 + 5 tis. Kč
    • práci v přátelském kolektivu
    • zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu
    • stravenky
    • služební telefon
    • kartu benefit Multisport
    • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Spojovací 57, Hradec Králové – Svobodné Dvory

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

14.12.2017