Vedoucí call centra - prestižní mediální společnost

Pro našeho významného klienta, úspěšnou a neustále se rozvíjející se společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí call centra

Požadujeme:

    • Praxi v podobné pozici a oboru min. 2 roky
    • Zodpovědnost, odolnost vůči stresu, cílevědomost
    • Časovou flexibilitu, psychickou vyrovnanost
    • Zkušenost s vedením a motivováním pracovníků
    • Komunikativnost, vstřícnost, pečlivost

Nabízíme:

    • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
    • Dobré platové ohodnocení
    • Možnost dalšího školení
    • Stabilní a různorodou práci

Náplň práce:

    • Řízení, kontrola a trénink operátorů v v call centru
    • Zodpovědnost za metodiku práce
    • Nastavování KPI´s
    • Administrativa spojená s provozem call centra.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

3.3.2018