Vánoční brigáda v obchodním centru

Pro vánoční období listopad - prosinec hledáme brigádníky na výpomoc do obchodního centra.

Náplň práce:

    • doplňování zboží
    • inventura zboží
    • rozdávání letáčků
    • poskytování informací zákazníkům centra

Požadujeme:

    • pracovitost
    • komunikativnost
    • pečlivost
    • aktivní přístup
    • kolektivní typ

Nabízíme:

    • výplata každý den po skončení akce
    • vánoční bonusy
    • možnost zvolit si pracovní dny

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Velké náměstí 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.11.2017