Jsme renomovaným výrobcem hluboko zamražených dortů a dezertů s větším podílem ruční výroby. Produkty z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. Pro náš další rozvoj hledáme pracovité kolegy na pozici uklízeč/ka.

Co budete dělat?

    • Uklízet malovýrobní, skladové a kancelářské prostory,
    • zodpovídat za perfektní čistotu a udržování hygieny na pracovišti,
    • pracovat ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden).

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

    • Pozitivní a zodpovědný přístup k práci,
    • pečlivost a spolehlivost,
    • platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.

Co vám nabízíme my?

    • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
    • za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna a firemní benefity,
    • přátelský kolektiv.

Benefity:

    • osobní ohodnocení,
    • stravenky,
    • flexi passy pro zdraví, aktivní odpočinek a volnočasové aktivity.
    • nápoje na pracovišti zdarma,
    • firemní výrobky za zvýhodněnou cenu,
    • odměna za přivedení nového kolegy,
    • příplatek na bydlení při případném přestěhování z jiného města.

Nástup: dohodou

Mzda: 14.000 – 15.000 Kč

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Pekařská 598/1)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Flexi – poukázky, Příspěvek na bydlení, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

20.10.2017