Uklízeč/ka - mzda 125 Kč/h - práce pro OZP_10 000 Kč náborový příspěvek pro OZP

Co vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů. Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!

Náplň práce:

  • Úklid kanceláří
  • Úklid společných prostor (vestibul, vstupy, recepce, výtahy, schodiště a zametení venkovních ploch)
  • Drobné práce na základě pokynů nadřízeného

Požadavky:

  • Zkušenost s úklidem – výhodou
  • Pečlivost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu 125 Kč/h
  • Práci vhodnou pro OZP
  • Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000 Kč
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Pracovní dobu: pondělí - pátek pouze 2 h denní směny (6:00 - 8:00 h nebo 17:00 - 19:00 h)
  • Dobrou dostupnost MHD
  • Možnost týdenních výplat
  • Zvýhodněné volání O2
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
Nástup možný Ihned

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

  • počet míst - 3

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 10 (Nákupní 389/2)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

125 Kč/hod.

Datum zadání:

18.11.2021
OK
/* Not affection functionality */