Úklidové práce v jídelně

Jedná se o nenáročný úklid prostor pro zaměstnance, dezinfikování ploch (stoly,židle) a jiné pomocné práce

Určeno pro OZP.

Náplň práce: úklidové práce, dezinfikování ploch (stoly,židle) a jiné pomocné práce

Požadujeme:

    • Spolehlivost
    • Flexibilitu
    • Samostatnost
    • Pečlivost

Nabízíme:

    • Práce na HPP
    • Zkrácený úvazek – 30 hodin týdně
    • Denní směny PO – PÁ, víkendy volné
    • Ranní směny Po–Pá (6:30 –14:00 h) / Odpolední směny (16:00 –20:30h)
    • Mzda od 12 000,-

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (1.máje, 670/118)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

12000 Kč/měs.

Datum zadání:

15.6.2022