Úklid ve skladu s potravinami

Hledáme spolehlivé pracovníky do skladu s potravinami na úklidové práce. Práce je vhodná pro muže a ženy a také jako první zaměstnání.

Náplň práce: Zajištění čistoty a pořádku dle hygienických předpisů a norem, třídění a likvidace druhotných surovin a obsluha lisovací techniky

Místo práce: Modletice u Prahy

Požadujeme:

    • Plnoletost
    • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
    • Pracovat ve směnném provozu (denní a noční směny)
    • Dlouhodobou spolupráci
    • Základní vzdělání
    • Potravinářský průkaz
    • Čistý výpis RT

Nabízíme:

    • 21 000 Kč brutto + navýšení mzdy po každém odpracovaném roce
    • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • Různé bonusy a příplatky za noční, víkendové směny, apod.
    • Stravenky, Multisport karta
    • Nástup ihned/ dle domluvy
    • Pracovní oděv

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Modletice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Stravenky, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

18.9.2018