Údržbář v zemědělství

Máte rád manuální práci, rád věci spravujete a máte řidičský průkaz na traktor? Pak máme pro Vás pracovní nabídku.Hledáme šikovného manuálně zručného pána do zaběhnutého zahradnictví v Tuřanech.

Náplň práce:

- Práce s traktorem na poli

- Montování a spravování výrobní linky na zpracování zelí- údržbářské práce

- průkaz na svařování výhodou

Pracovní doba:

- 8 hodinová, dle sezónnosti od 7:00 nebo 8:00 hod

Požadujeme:

- Spolehlivost a aktivní přístup

- Manuální zručnost- průkaz na sváření výhodou

- řidičský průkaz na traktor podmínkou

Nabízíme:

- Práci na čerstvém vzduchu v zaběhnutém zahradnictví

- Pracovní poměr na pracovní smlouvu

- Mzda: dle zkušeností

- Nástup: leden 2018

V případě Vašeho VÁŽNÉHO zájmu nám prosím zašlete Váš aktuální životopis nebo aspoň stručné informace o sobě.

Děkujeme

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Tuřany)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc,

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba, Zahradník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018