Sháníme posilu do týmu naší stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí, pokud svou práci odvádíš poctivě a kvalitně, hledáme právě Tebe!

Nabízíme:

  • Stravenky, Cafeterie.
  • Týden dovolené navíc.
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání.
  • 13. a 14. plat je u nás samožřejmostí.
  • Velmi motivující finanční ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Moderní a nově vystavené prostory pracoviště.
  • Zázemí velmi stabilní zahraniční společnosti.

Náplň práce:

  • Provádění údržby a oprav strojů a zařízení po poruše.
  • Provádění preventivní údržby strojů a zařízení.
  • Řešení technických problémů, podpora výroby
  • Vedení předepsané provozní dokumentace.
  • Evidence údržby – oprav po poruše, plánů preventivní údržby
  • Evidence skladového hospodářství náhradních dílů – příjem, výdej,
požadavek na objednávku dílů, inventura.

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání.
  • Znalost §6 vyhlášky 50/78 Sb výhodou !
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky..
  • Schopnost technického řešení problémů
  • Zručnost, samostatnost, spolehlivost.
  • Organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
  • Základní znalost práce na PC

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

1.6.2019