Údržbář lisů na vstřikování plastů

Pro rozšiřující se závod v Dolních Ředicích hledáme kandidáty na pracovní pozici:

ÚDRŽBÁŘ LISŮ NA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ - ČIŠTĚNÍ FOREM

Požadujeme:

    • min. SOU - elektrotechnické zaměření
    • praxe v oboru, nejlépe ve výrobní společnosti
    • znalost hydraulických a pneumatických systémů výhodou
    • průkazy VZV, jeřábník a vazač výhodou
    • manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost

Náplň práce:

    • opravy a nastavení hydraulických a pneumatických obvodů vstřikovacích lisů na plasty, včetně mechanických oprav, čištění vstřikovacích komor s vyhodnocením stavu, stěhování strojů a zařízení a jejich zprovoznění. Údržba a opravy podpůrných technologií a instalací výrobního areálu.
    • kontrola a péče o hydraulické náplně včetně vyhodnocování
    • preventivní a prediktivní údržba a odstraňování závad včetně předcházení poruchám a haváriím
    • vedení dokumentace provedených činností oprav a prevencí v SW Palstat
    • hospodárné využití materiálů, náhradních dílů
    • spolupráce s dalšími odděleními výroby, logistiky, technologie a nových projektů
    • dodržování pořádku a zásad systémů ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 a ISO 50001 a pravidel PO a BOZP

Nástup možný ihned

Nástupní mzda od 19 000 Kč

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dolní Ředice (Dašická 287)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

27.11.2017