Nabídka již není aktuální.

Hledáme šikovného zaměstnance na pracovní pozici: údržbář v centrálním skladě potravin a nápojů. Jde o dlouhodobou práci na HPP s nástupem IHNED.

Informace o pracovním místě:

  • Místo práce: Klecany (Praha)
  • Druh pracovního poměru: hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

- drobné opravy, čištění vzduchotechniky – práce s NZV.

Poskytujeme:

- 130 Kč/hod. čistého

- zálohy

- příspěvek na stravování

- příspěvek na ubytování / dopravu

- odměna za docházku 1.000 Kč/měsíc

- příplatky (za odpracované hodiny, svátky)

- přesčasy

- pracovní obuv a oblečení

Požadujeme:

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12tky – dlouhý / krátký týden)

- řidičský průkaz skupiny B

- potravinářský průkaz

- čistý výpis z registru trestů

- dobrý zdravotní stav bez omezení

- výhodou je vyučení v oboru elektrikář, ale není podmínkou

- manuální zručnost, zodpovědnost

Zavoláním nebo odesláním životopisu dáváte společnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, automaticky souhlas se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu  2 let, přičemž tento souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo požádat o prodloužení této lhůty. Dotčená osoba je povinna poskytnout pravdivé a aktuální osobní údaje. V případě změny osobních údajů je dotčená osoba povinna změnu neprodleně oznámit provozovateli.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Klecany (V Honech)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

130 Kč/hod.

Datum zadání:

17.9.2021
OK
/* Not affection functionality */