Učitel/ka do jesliček

Co vás čeká v Tučňákově?

Celodenní péče o malý kolektiv dětí od 12 měsíců do 2,5 let věku. Spolupráce a utváření prostředí, ve kterém se všichni účastníci cítí příjemně a bezpečně. Příprava a realizace výchovně-vzdělávacích aktivit (s pomocí Tučňákova plánu). Dohled nad správným vývojem dětí. Spolupráce s týmem odborníků.

... Komunikace, organizace i plánování. Samostatnost i spolupráce. Zpívání, malování, cvičení, tancování, pohádky
a nekonečný svět her ...

Požadujeme

Vzdělání v pedagogickém, zdravotním či sociálním oboru nutností
Praxe s dětmi jesličkového věku (doložitelná referencí)
Čistý výpis z rejstříku trestů
Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
Tvořivost, kreativního ducha, organizační a komunikační schopnosti
Zájem, nadšení a cit pro práci s dětmi
Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

Milý a bezkonfliktní pracovní kolektiv, který rád se vším pomůže
Malou skupinku svěřených dětí, kde individuální přístup není jen fráze
Příjemné stabilní pracovní prostředí s vlastní zahradou
Kompletní podporu a zaškolení, podpora dalšího vzdělávání
Odborný dohled a konzultace
Možnost plánování směn, vhodné např. při studiu či v důchodu
Zajímavé finanční ohodnocení
Interní systém benefitů

Pošlete nám své osobní CV spolu s fotografií, připojte krátký motivační dopis.

Vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k pohovoru.

Budeme se moc těšit!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 10 (Běchovická 24)

Benefity:

Pitný režim, Dovolená navíc, Sick days, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018