Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

ÚČETNÍ

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Do pardubické výrobní společnosti hledáme nového parťáka do ekonomického oddělení na pozici Účetní.

Místo výkonu práce: Dolní Ředice

Co Vás čeká?

- účtování došlých faktur, zaúčtování dohadných položek, skladových pohybů

- kontrola objednávek s došlými fakturami

- příprava podkladů pro měsíční a roční závěrky

- měsíční závěrka skladů, reporting ekonomické analýzy

Požadujeme:

Předpoklady vhodného kandidáta

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- znalost účetní legislativy

- znalost programu Helios Orange je výhodou

- komunikativní znalost anglického jazyka

  • počet míst - 1

Nabízíme:

Benefity:

- finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- systém bonusového odměňování, prémie

- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba

- pracovní smlouva na dobu neurčitou již od začátku pracovního poměru

- příspěvek na penzijní připojištění

- závodní stravování, možnost si napracovat hodiny

- kurzy a školení potřebné pro Váš růst

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

12.11.2019