ÚČETNÍ (polský jazyk výhodou), pracoviště Ostrava

Máte chuť pracovat v pohodovém kolektivu mezinárodní společnosti? Preferujete práci v Ostravě a v blízkosti centra s dobrou dostupností MHD? Ovládáte polský nebo anglický jazyk a ve své práci ho chcete používat? Nevadí vám pracovní den trávit u počítače? Pak hledáme právě vás...

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

    • Včasné a správné zpracování účetních dat dle příslušné legislativy.
    • Komunikace se zahraničními týmy v rámci společnosti.

Nástup ihned.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

    • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou).
    • Komunikativní znalost polského a anglického jazyka vítaná.
    • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office).
    • Znalost účetního SW SAP a mezinárodních standardů IFRS výhodou, ne podmínkou.
    • Pečlivost, spolehlivost, proaktivní přístup.

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

    • Odpovídající finanční ohodnocení plus zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, pružnou pracovní dobu, odměny za pracovní výročí, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).
    • Možnost profesního i osobního růstu s širokou škálou kariérního posunu také do zahraničí.
    • Možnost dalšího vzdělávání formou interních tréninků i externích profesních školení.
    • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Zaujala vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve strukturovaný životopis. Těšíme se na vás!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Moravská Ostrava (Nádražní 2967/93)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.8.2017