Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Truhlář - 13. a 14. plat

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Do designové české firmy v Ostravě hledáme kandidáta na pozici truhláře. Různorodá práce v zavedeném pracovním prostředí, pouze na ranních směnách. Podílejte se na vzniku jedinečného interiérového vybavení.

Náplň práce:

- práce s lamináty a masivem

- obsluha strojů v dřevovýrobě

- práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

- SOU v technickém směru - výhodou

- orientace ve výkresové dokumentaci

- praxe na pozici truhláře

- zodpovědný přístup k práci

  • počet míst - 1

Nabízíme:

- Práce na HPP rovnou do kmene společnosti

- Motivující finanční ohodnocení

- Zázemí zavedené české společnosti

- Příjemný kolektiv

- Možnost profesního a odborného růstu

- Další zaměstnanecké výhody - 13. a 14 plat, 5 dní volna pro návštěvu lékaře apod.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.10.2019