Třídič balíčků do Německa / bez praxe

DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

hledáme pro naší mateřskou společnost Dekra Arbeit v Německu kohokoliv pro práci sortování balíčků.

 Náplň práce

- manipulace s balíky / čky

- sortování balíků

- minimální komunikace

Požadujeme

- flexibilnost

- samostatnost

- základní znalost Nj nebo AJ

Nabízíme

- hrazené ubytování

- 10 EUR / h Brutto

- vhodné pro ženy i páry

Místo výkonu

Nohra

v případě zájmu prosím volejt na telefon 774 448 197 nebo pište na vanderka@dekra-prace.cz

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Türkova 1001/9)

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

10.10.2018