Treasury manager

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Treasury manager.

Náplň práce

    • správa agendy bankovních účtů a podpisových práv, platební styk a supervize pokladen
    • příprava denního reportu stavu hotovosti
    • příprava a optimalizace cash flow
    • zajištění hladkého chodu všech platebních operací
    • monitoring úrokových sazeb, zahraničních měn, kurzová rizika
    • vedení týmu podřízených

Požadujeme

    • min. SŠ - ekonomický směr, min. 3 roky praxe
    • zkušenosti s vedením lidí
    • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

    • motivující finanční ohodnocení
    • profesní a osobnostní růst
    • jazykové vzdělávání a další možnosti vzdělávání
    • Multisport karta, karta ALIVE, vstupenky na kulturu
    • dog friendly office
    • firemní školka

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Jazykové kurzy, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

10.4.2018