Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Transportation Specialist - skvělá příležitost také pro absolventy !

Do stabilní, nadnárodní, moderní a energické společnosti hledáme nové kolegy na výše vedenou pozici!

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům
  • Dobré platové ohodnocení
  • Vánoční a letní bonus
  • Dotované závodní stravování
  • Bodový systém odměn formou cafeterie
  • Týden dovolené navíc
  • Příležitost profesního a kariérního růstu
  • Firemní akce

Náplň práce:

  • Komunikace s dopravci na evropské úrovni a jejich hodnocení
  • Zpracování a poskytování analýz a reportů o výkonech dopravců
  • Komunikace s interními partnery (zákaznický servis)
  • Řešení reklamací a analýzy a odhady nákladů
  • Sledování cen dopravních služeb
  • Analýzy a odhady nákladů
  • Příprava a realizace výběrových řízení, následně kontraktů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • Znalost systému SAP (výhodou)
  • Plynulou znalost AJ (slovem i písmem)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office - zejména pokročilá znalost Excelu, MS Outlook)
  • Zájem o oblast logistiky resp. dopravy/transportu

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.1.2020