Tezenis - Pankrác - asistentka prodeje

Znáš Tezenis? Cool spodní prádlo a trendy oblečení, v kterém se cítí skvělě třeba youtuberka Anna Šulcová. Každá prodejna Tezenis je plná stylu, hudby a mladých lidí, kteří žijou tady a teď. Přidáš se? Hledáme k sobě do party prodejní asistenty/ky na plný pracovní úvazek! Čeká na Tebe různorodá práce s týmem lidí, kteří Tě nenechají ve štychu. Všichni mají stejný cíl: mít hezkou a uspořádanou prodejnu a tím pádem i zákazníky, kteří odcházejí s plnými taškami. Dobré výsledky prodejny se díky našemu prémiovému systému promítnou do Tvé mzdy.  Kariérní cesta v Calzedonia Group Každý náš zaměstnanec má možnost kariérně růst a rozvíjet se. Budeš mít před sebou jasné cíle a odměny, které Tě v naší společnosti čekají. Po celou dobu Ti stojí po boku Tvůj manager, je Ti oporou a pomáhá vám se zdokonalovat. V rozvoji Ti bude pomáhat pravidelná zpětná vazba, kterou budeš dostávat. Na co přesně se můžete těšit, pokud budeš šikovný/á? 1 rok ve společnosti – bude Ti prodloužena smlouva na dobu neurčitou a dostanete celou jednu mzdu navíc! Po roce u nás Ti tak v jeden měsíc přjdou na účet dokonce dvě výplaty. 1,5 roku ve společnosti – získáváš titul Senior a mzda Ti vzrůstá o 2.000 Kč měsíčně! 3 roky ve společnosti – nyní už znáš opravdu všechno a získáváš tak titul Expert. Mzda Ti narůstá o další 2.000 Kč měsíčně! Způsobů, jak se u nás posouvat, je ale samozřejmě více. Můžeš se stát specialist(k)ou na naše produkty a pomáhat se zaškolováním nováčků na pozici Underwear Expert, být pravou rukou manažera/ky obchodu na pozici Asistent/ka Store Managera, nebo získat zodpovědnost za celou prodejnu a zastávat přímo pozici Store Manager. Pokud ovládáš angličtinu, nechybí Ti talent, motivace a proaktivní přístup, pak můžeš vyrůst dokonce až na pozici District Manager a pečovat tak hned o několik obchodů a jejich týmy!  

Požadujeme:

Ideálního kandidáta si tedy představujeme nějak takhle: Rád se usmívá a milé chování je pro něj samozřejmostí. Umí velmi dobře udržovat pořádek, všimne si i drobné nedokonalosti a neváhá ji napravit. Je pro něj důležité pracovat v dobře fungujícím týmu, kde se kolegové na sebe mohou navzájem spolehnout. Nebojí se fyzické práce (produktů máme opravdu spoustu) Zní to jako Ty? Pak se nám určitě ozvi!
  • počet míst - 2

Nabízíme:

A proč bys měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů? NENUDÍME SE Jsme dynamická a flexibilní společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony lidí po celém světě. Na tom se určitě shodneme. NEBOJÍME SE Udáváme trendy a boříme hranice. Vážně! ROZVÍJÍME SE Vstřícné pracovní prostředí u nás není jen prázdným pojmem a příležitost k profesnímu růstu není jen frází, která dobře vypadá v inzerátu. JÍME Nemusíš si dělat hlavu s náklady na obědy. Dáme ti stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/ den – představ si průměrně 2000 Kč čistého měsíčně navíc! UŽÍVÁME SI VOLNÝ ČAS PO SVÉM Po zkušební době si s námi začneš svobodně užívat svoje benefity. My Ti dáme 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport (včetně „Multisportky“), vzdělávání a kulturu a je jen na Tobě, co a kdy si vybereš. MÁME PLNÝ ŠATNÍK Vybavíme Tě trendy kousky z našeho sortimentu. Mohlo by se tomu říkat „uniforma“, ale to by v našem případě bylo příliš nudné označení. Sám/sama uvidíš… A když Ti to nebude stačit, můžeš si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Tezenisu, ale i Calzedonii a Intimissimi.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Na Pankráci 86)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

24000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

Práce v McDonalds Průhonice McDonald's ČR, spol. s r.o. | Praha 4

/* Not affection functionality */