Tester/ka aplikací

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví Vás zkoušet nové postupy a nástroje? Hledáme někoho s technickým přehledem, analytickým myšlením a alespoň základní znalostí programovacích jazyků. Svoji angličtinu využijete především při komunikaci s klienty.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Příprava testovacích skriptů na základě obchodních a technických požadavků
    • Příprava dat pro testování
    • Provádění testování (včetně záznamu o průběhu)
    • Zpětné testování zjištěných závad
    • Spolupráce s vývojáří

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Mzda dle zkušeností/praxe + bonusy
    • Notebook
    • Mobilní telefon
    • Pružná pracovní doba
    • Další zdělávání
    • Home office
    • Volnočasové aktivity

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat všechny možnosti. Máme v repertoáru také spoustu dalších pracovních nabídek, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč (Třebíčsko)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Notebook, Jazykové kurzy, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
IT konzultant

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.12.2018