Test Automation Engineer (45-60.000 Kč)

Pro prestižní, zahraniční strojírenskou výrobní společnost, hledáme Hledáme šikovné kandidáty do týmu, který se zabývá vývojem nové automatizační platformy (PLC Framework) pro výrobní stroje Test Automation Engineer (45-60.000 Kč) Vaše náplň práce

Náplň práce:

  • návrh a vývoj automatizovaných testů
  • identifikace a jasné reportování chyb pomocí bug tracking database
  • verifikace výsledků denních smoke testů
  • reprodukce chyb pro softwarové vývojáře
  • testování softwarových oprav
Váš profil
  • schopnost jednat s lidmi a dobře komunikovat
  • schopnost týmové spolupráce
  • praktické zkušenosti v oblasti testování software - principy, typy testů a v oblasti návrhů softwarových testů
  • znalost některého ze skryptovacích jazyků (Power Shell, Python, Ruby, Perl, PHP)
  • komunikativní znalost AJ
Naše nabídka
  • zajímavá a náročná práce v mezinárodním prostředí v nově budovaném týmu vývojářů
  • pružná pracovní doba
  • roční bonus
  • penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • výhodné telefonování
  • dotované stravování
  • další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy

Nástup:

  • Dle dohody

Místo práce:

Brno Referenční číslo: TRKCZ#21676.13 Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem. Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Datum zadání:

29.1.2019