Tesári- Holandsko/ Nemecko (šalovanie) (od 2215€/netto/mesiac)

Nabídka již není aktuální.

Hľadáme skúsených tesárov na prácu na rôznych veľkých projektoch po celom Holandsku alebo Nemecku.

Momentálne hľadáme tesárov:

* so skúsenosťami so šalovaním, systémovým debnením (PERI, DOKA, SATECO).
Pracuje sa na rôznych stavbách, jedná sa o výstavbu rodinných domov, priemyselných budov a iných stavieb (závisí od konkrétnych projektov).
Pracovná náplň: tesárske práce, práca so systémovým debnením PERI, DOKA, SATECO, MEVA, TEGO...

mzda 2215€ netto/173 hod/mesiac
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + možné nadčasy
- nadčasy platené za príplatok (50%-100%)

- príspevok na dopravu 100€ (vyplácaný je v prvý pracovný deň)
- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Požadujeme:
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- minimálne 2-3 roky skúseností s obdobnou prácou
- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- vlastné základné ručné náradie
- zodpovednosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
- podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- fotodokumentáciu vašich prác
- certifikáty (nie sú podmienkou)

K dispozícii sme vám emailom: [e-mail byl skryt], telefonicky: 0910 901 936 047/5622620.
Web: www.dkrs.sk alebo facebook: DK Recruitment services.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Holandsko

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Tesař

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

16.10.2018