Telefonní operátor aktivního prodeje – fixní plat + vysoké bonusy

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Baví Vás prodej kvalitních produktů a služeb? Chcete komunikovat s klienty po telefonu? Chcete se aktivně podílet na výši své odměny a vydělat si bez stropu?

Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů, jedna z největších soutěží energií v České republice, hledáme kandidáty, které baví prodej, nebo mají zkušenosti z prodeje v call centru a mohou se tak úspěšně zařadit do vybraného týmu specialistů.

Náplň práce

• Aktivní nabídka produktů a služeb - odchozí hovory klientovi dle databáze kontaktů
• Komunikace s klienty po telefonu
• Nabídka nejvhodnějších produktů a služeb dle profilu klienta
• Účast na speciálních kampaních
• Administrativa, práce na PC

Požadujeme

Spolehlivost
Ambicióznost
Práci na HPP nebo IČO

Nabízíme

Bez ohledu na nižší fix nabízíme vysoké provize, chceme, aby si prodejce vydělal bez omezení a ukázal svého prodejního ducha. Těšíme se na spolupráci!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kladno (Suchardova 434)

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

7.6.2019