Technolog provozu a kvality 40 000 + osobní ohodnocení

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici technolog provozu a kvality 40 000 + osobní ohodnocení.

Náplň práce:

udržování a rozvoj technologie výroby na lisovacích linkách implementace nových technologií do výrobního procesu řízení kvality při dosažení minimálních technologických odpadů aktivní řešení případů neshodné výroby tvorba materiálových variant zlepšování výrobních procesů neustálé zvyšování standardů kvality

Požadujeme:

VŠ/SŠ technického směru pracovní zkušenosti: výhodou ve výrobní společnosti logické uvažování, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, ochota se vzdělávat angličtina/němčina: znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:

práci na HPP stabilní místo u dobré zaměstnavatele v regionu mzda 40 000,- nástup + osobní ohodnocení stravenky, dovolená a další benefity Budeme rádi když nás kontaktujete pro další informace na tel.+420778736555 nebo email [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

4.11.2020