Technolog osazování SMT výrobních linek 40.000-60.000

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici technolog SMT linek.

Požadujeme:

zkušenosti s SMT technologií (osazováním DPS) vzdělání - střední odborné (vyučen), obor elektro slaboproud znalost používaných SMT technologií strojního osazování DPS znalost SMD součástek a výkresové dokumentace pracoviště Votice

Nabízíme:

máme připravený revokační balíček 40 000 Kč + bonusy. u zkušeného kandidáta můžeme mzdu navýšit 3500 Kč - měsíčně příspěvek na ubytování
  1. 000 Kč za rok odměna za spolehlivost

Náplň práce:

práce na SMT lince zlepšování pracovních procesů analýza kvality, odstranění vad při výrobě opravy a údržba strojů výrobní linky diagnostika závad a jejich odstranění V případě vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte na tel. +420778736555 nebo email ondrej.hromjak@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.10.2021