Technolog chemik (nj/aj)

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Nabídka již není aktuální.

Máte praxi v oblasti galvanických procesů či/a chemické vzdělání? Hledáme novou posilu pro oblast povrchových úprav, kde se neobejdete bez němčiny, případně angličtiny. Uvítáme zkušenost s návrhy závěsové techniky.

CO BUDETE DĚLAT?

    • Podílet se na řešení tech. problémů ve výrobě
    • Provádět a ověřovat technologické změny výrobků
    • Vytvářet zkušební plány nových výrobků
    • Tvořit reporty ze zkoušek povrchových úprav
    • Spolupracovat s dalšími odděleními
    • Podílet se na inovaci výroby – technologie, výrobky

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Stabilní zázemí moderní společnosti
  • Zajímavou mzdu, 13. plat a bonusy
  • Profesní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
    • Možnost jazykových kurzů
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
    • Firemní akce
    • Místo výkonu práce: region Bystřice nad Pernštejnem

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Bystřice nad Pernštejnem

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Kultura, Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

35000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.9.2021
OK
/* Not affection functionality */