Technik zdravotní techniky a kompenzačních pomůcek - rozvoz a montáž

Technik zdravoní techniky a kompenzačních pomůcek. Pozice určena pro člověka který má rád techniku a baví jej práce s technickým sortimentem.

Náplň práce:

Hledáme posilu do našeho týmu v podobě kolegy na HPP nebo i DPP či živnost, jehož hlavní pracovní náplní bude rozvoz a montáž zdravotních pomůcek. Nabízíme příjemné prostředí rodinné firmy, kde si lidé pomáhají nejen mezi sebou, ale také druhým. Rozvoz a montáž zdravotní techniky a kompenzačních pomůcek. Zámečnická práce. Montáž a opravy invalidních vozíků a polohovacích lůžek. Drobné práce ve skladu a na dílně.

Požadujeme:

Poptávané vlastnosti:
  • přirozená technická inteligence
Vše nového kolegu naučíme, ale musí být jednoduše šikovný.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Práce co dává smysl a pomáhá lidem.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (U nikolajky 9)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

25000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.9.2022
/* Not affection functionality */