Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Technik údržby (M/Ž) - mzda až 29 000,-Kč

Náplň práce:

Do již stávajícího týmu hledáme dalšího člena na pozici Technika údržby (M/Ž):
  • Zajištění pravidelné preventivní údržby technologických systémů i venkovních prostor, po zapracování do dvousměnného provozu a pohotovostí
  • Provádění údržby (instalatérství, zámečnictví, práce s elektrickým zařízením, opravy všeho druhu) na základě plánu a hlášení
  • Odpovědnost za plnění požadavků dle nastavení vysoké kvality, směrnic a bezpečnostních předpisů

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti údržby
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. §6
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • Práci na HPP – plat 27 000,- Kč po zaškolení až 29 000,-
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky,prémie, MultiSport karta)
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bohatý motivační program
  • Zvýhodněné volání O2
  • Odborná školení

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň (Rokycanská 1424/128)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

27000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

1.7.2020