Technik údržby - až 40.000 Kč a 25 dní dovolené !!!

Do naší mezinárodní společnosti zabývající se průmyslovou výrobou plynů hledáme nové kolegy na pozici Technika údržby.

Co Vám nabídneme:

  • až 40.000 Kč + roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Příležitosti pro vzdělávání a růst, školení, kurzy
  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Nástup IHNED
  • místo pracoviště: Brno a Hodonice (Jižní Morava)

Náplň práce:

  • Zajišťovat bezpečný a plynulý provoz
  • Řešení technických problémů, preventivní oprava a údržba, modifikace, instalace a uvádění do provozu strojní zařízení, měření regulace
  • Zajištění bezpečných podmínek pro práci a zdraví pracovníků
  • Poskytování přesných informací o provozním a technickém stavu
  • Komunikace s managementem, zákazníky a techniky, schopnost činit rychlá rozhodnutí, odolávat stresu a být vysoce angažovaný
  • Být flexibilní pro výjezd nevýrobní zařízení pro provedení neodkladné opravy

Požadavky na znalosti a zkušenosti:

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ ( se zaměřením na elektrotechniku nebo automatizační techniku)
  • Praxe v oboru údržby / měření regulace výhodou
  • Absolvování zácviku a školení na příslušném zařízení
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Porozumění anglicky psaných provozních a bezpečnostních předpisů, technické dokumentace v anglickém jazyce
  • Analytické dovednosti
  • Práce na PC
  • vyhláška č. 50 výhodou
Pokud Vás nabídka zaujala zašlete nám Váš životopis.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.10.2021