Technik údržby - až 38.000 Kč a 25 dní dovolené!!!

Nabídka již není aktuální.

Do mezinárodní společnosti zabývající se výrobou průmyslových plynů hledáme nového kolegu na pozici Technika údržby.

Náplň práce:

  • Zajišťovat bezpečný a plynulý provoz
  • Řešení technických problémů, preventivní oprava a údržba, modifikace, instalace a uvádění do provozu strojní zařízení, měření regulace
  • Poskytování přesných informací o provozním a technickém stavu
  • Komunikace s managementem, zákazníky a techniky, schopnost činit rychlá rozhodnutí, odolávat stresu a být vysoce angažovaný
  • Být flexibilní pro výjezd nevýrobní zařízení pro provedení neodkladné opravy

Požadavky na znalosti a zkušenosti:

  • min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru údržby / měření a regulace výhodou.
  • Absolvování zácviku a školení na příslušném zařízení.
  • Aj - B1 (psaná a čtená)
  • Základní znalost práce s PC.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Analytické dovednosti.

Co Vám nabídneme:

  • až 38.000 Kč + jednoroční bonus
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • příležitosti pro vzdělávání a růst, školení, kurzy
  • práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • nástup IHNED
  • místo pracoviště TEPLICE
V případě zájmu zašlete Váš životopis.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.10.2021