Nabídka již není aktuální

Troufnete si na jednu z klíčových odborných pozic ve výrobní společnosti? Jste strojař se zkušenostmi přímo z výroby (automotive)? Potkal jste se během své praxe s tlakovým litím slitin? Do výrobního týmu hledáme někoho s technickým myšlením, selským rozumem a aktivním přístupem k samostatné práci.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Spolupráce při zavádění nových výrob/technologií ve firmě
    • Kontrola výkonových norem
    • Návrhy technických opatření pro zvýšení produktivity práce a kvality
    • Aktivní přístup při změnách v technologii výroby
    • Spolupráce napříč firmou při tvorbě cenové nabídky
    • Odpovědnost za inventarizaci nástrojů
    • Zabezpečení provozuschopnosti strojů, spolupráce s mistry ve výrobě

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Perspektivní, zodpovědnou práci v zavedené výrobní společnosti
    • Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy
    • 5 týdnů dovolené
    • Kafeterii
    • Odborné vzdělávání
    • Příspěvek na penzijní připojištění

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč (Karlovo nám. 62/51)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění,

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018