Technik pojistných ventilů - až 45.000 Kč, jedna směna!!!

Do naší mezinárodní společnosti zabývající se průmyslovou výrobou plynů hledáme nového kolegu na pozici Technika pojistných ventilů.

Co Vám nabídneme:

  • Mzda až 45.000 Kč (dle dosavadních zkušeností)
  • 25 dní dovolené
  • Stabilní společnost s příjemným kolektivem
  • Příspěvek na stravné
  • Roční bonus
  • jednosměnný provoz od 7:00 - 15:30!!!
  • Místo výkonu práce Litvínov
  • Nástup IHNED

Náplň práce:

  • Preventivní údržba, řešení běžných problémů, modifikace, instalace a uvádění strojního zařízení do provozu
  • Modifikace výrobního zařízení pro zvýšení bezpečnosti
  • Řízení práce dodavatelů v oblasti strojní údržby, a to od zadání, definice jejich práce po převzetí odvedené práce, včetně udržování dokumentace
  • Řídit náklady na údržbu
  • Požadujeme Vaši naprostou flexibilitu
  • Monitorovat ukazatele
  • Neustále rozvíjet a zlepšovat program preventivní údržby a náhradních dílů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání nejlépe oborem strojní mechanik
  • Předešlé pracovní zkušenosti s údržbou strojního zařízení, kompresorů, čerpadel nebo dmychadel, a to nejlépe ve výrobním prostředí
  • AJ - B1,B2
  • Znalost práce v SAPu (výhodou)
  • Aktivní přístup ke spolehlivosti výrobních provozů a bezpečnosti práce
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • Flexibilitu pracovat mimo pracovní dobu, dostupnost na zavolání
  • Praktický přístup, osobní disciplínu, schopnost řídit priority
  • Profesionální vystupování
V případě zájmu zašlete vaše CV.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.10.2021