Nabídka již není aktuální.

Popis pracovní pozice

InnovaPlast s.r.o.

Jsme společnost s mezinárodním zastoupením, zabývající se lisováním plastů a jejich kompletací. Dodáváme výrobky do odvětví automotiv, elektro a zdravotnictví. Aktuálně hledáme pracovníka na pozici: Technik kvality

Požadujeme

    • SŠ s maturitou technického směru nebo VŠ technického směru
    • 2 roky praxe na obdobné pozici, technické a logické uvažování
    • znalost ISO 9001, znalosti základních principů a nástrojů kvality (Paretova analýza, vývojový diagram, G8D, FMEA, PDCA, Procesní řízení, PPAP
    • znalost základů statistiky, indexů způsobilosti a jejich interpretace - schopnost číst v technické dokumentaci a normách
    • AJ úroveň min. B1 (častá komunikace s anglicky mluvícími zákazníky)
    • rozhodnost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování a flexibilitu

Nabízíme

    • vzdělávání v oboru
    • placené přesčasy
    • docházkový bonus
    • příspěvek na penzijní pojištění
    • příspěvek na stravování
    • možnost nástupu ihned

Informace o pozici: Místo pracoviště: Průmyslová 1395/1, Horní Suchá Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) Zadavatel: Zaměstnavatel

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 25 000,00 Kč /měsíc

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Horní Suchá (Průmyslová 1395/1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

25000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

18.6.2019