Technik / Elektrotechnik - až 30.000 Kč + 20.000 nábor. bonus

Pro společnost zabývající se servisem drobné spotřební elektroniky hledáme nové vhodné uchazeče na diagnostiku a opravu zařízení - vhodné i pro absolventy bez praxe!

NÁPLŇ PRÁCE:

      • Vyhledávání závad zařízení
      • Oprava - výměna komponentů, pájení, diagnostika, aj.
      • Zadávání dat do interní databáze

NABÍZÍME:

      • Mzda až 30.000,- Kč/měsíc (základ + bonusy + příplatky)
      • Náborový příspěvek 20.000 Kč
      • Příspěvek na stravování
      • Příspěvek na Multisport kartu
      • Perspektivu profesního a kariérového růstu
      • Práci v dynamické mezinárodní společnosti
      • Možnost získání praxe pro absolventy
      • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
      • Zaškolení ve spolupráci s trenérem
      • 5 týdnů dovolené
      • Svozy zdarma z Prahy Opatova

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 778 772 555

POŽADUJEME:

      • Minimálně SŠ/SOU vzdělání (elektronika, elektrotechnika, telekomunikační technika) - slaboproudá elektronika nebo praxe
      • Orientace v elektronických schématech
      • Znalost AJ - výhodou
      • Uživatelská práce s PC (Excel, Word)
      • Ochota pracovat ve směnném provozu

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018