Technik / Elektrotechnik - 30.000 Kč + 20.000 nábor. bonus KL

Nabídka již není aktuální

Pro společnost zabývající se servisem drobné spotřební elektroniky (mobily, tablety, set-top boxy, aj.) hledáme nové vhodné uchazeče na diagnostiku a opravu zařízení - vhodné i pro absolventy bez praxe!

Náplň práce:

  • Vyhledávání závad zařízení
  • Oprava - výměna komponentů, pájení, diagnostika, aj.
  • Zadávání dat do interní databáze

Nabízíme:

  • Mzda až 30.000,- Kč/měsíc (základ + bonusy + příplatky)
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Perspektivu profesního a kariérového růstu
  • Práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • Možnost získání praxe pro absolventy
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zaškolení ve spolupráci s trenérem
  • 5 týdnů dovolené
V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ/SOU vzdělání (elektronika, elektrotechnika, telekomunikační technika) - slaboproudá elektronika nebo praxe
  • Orientace v elektronických schématech
  • Znalost AJ - výhodou
  • Uživatelská práce s PC (Excel, Word)
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Ochota dojíždět zdarma svozovým autobusem přímo z Kladna

Pracovní doba:

  • třísměnný provoz (ranní, odpolední a noční směny)
  • dvousměnný provoz (denní a noční směny)

Pracoviště:

Kladno

Datum zadání:

4.8.2018