Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

TECHNIK / ELEKTROMECHANIK pro automatizovaný sklad

Hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK / ELEKTROMECHANIK pro automatizovaný sklad.

Náplň práce:

  • zajišťování plynulého chodu svěřené technologie
  • Provádění preventivní údržby elektrických zařízení v areálu firmy a odstranění závad
  • obsluha podpůrných systémů (kotelny, SHZ, EPS, LOX, vzduchotechnika)

Požadujeme:

  • ÚSO/ SO vzdělání, obor elektrotechnický
  • odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • zkušenosti s opravami nebo nastavením strojů a zařízení
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobrá technická orientace
  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • nástup IHNED nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • náborový příspěvek 20.000,-Kč
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem 32 - 45 000 Kč -
  • firemní benefity - stravenky, dovolená navíc, denně pečivo zdarma
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

18.5.2019