Technik BOZP s AJ (Želetavsko)

Nabídka již není aktuální

Máte praxi z výrobní společnosti nebo VŠ FBI? Jste odborně způsobilá osoba v prevenci rizik podle §10 odst. 1 zákona č. 309/2006 Sb.? Domluvíte se plynně anglicky? Orientujete se v legislativě BOZP a ŽP? Máte výborné komunikační a vyjednávací dovednosti? Organizační schopnosti, samostatnost, odolnost a schopnost ovlivňovat okolí jsou nezbytné. Výhodou jsou znalosti v požární ochraně.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Zajištění maximálně bezpečného pracovního prostředí pro všechny zaměstnance Minimalizace dopadů činnosti firmy na životní prostředí Implementace strategie a systémů v oblasti EHS na lokální úrovni Identifikace a minimalizace rizik v oblasti EHS Reporting v oblasti EHS Spolupráce na vytváření a realizaci programů a iniciativ v oblasti EHS Spolupráce při vyšetřování vážných pracovních úrazů a environmentálních nehod, navrhování a zavádění nápravných a preventivních opatření

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

Být součástí rostoucí firmy s možností platového růstu Pružná pracovní doba Velmi zajímavé a motivující mzdové ohodnocení Služební notebook, mobilní telefon 5 týdnů dovolené Příjemné a moderní pracovní prostředí plné výzev Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis přes tlačítko "odpovědět" nebo na e-mail: [e-mail byl skryt], ať si můžeme domluvit schůzku a probrat Vaše možnosti.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Želetava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

12.1.2017
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */