Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Technický šéf, technický pracovník, rozvozce

Máš technické znalosti, umíš organizovat, plánovat a dodržovat termíny? Rád poznáváš krásy České republiky a zvládneš u toho efektivně rozvést kreativní produkty našim obchodním partnerům? Máš rád pořádek, systém a dokončuješ věci? Zvládneš rozvoz a kancelář na 4 kolech, vyhovuje ti flexibilní pracovní doba? Hledáme zkušeného aktivního člověka s technickým zaměřením a praxí s řízením dodávky, který svým příjemným vystupováním, logickým uvažováním a technickou zdatností zorganizuje distribuci a efektivně rozveze produkty. Vytvoří a zanechá u obchodního partnera výborný dojem na sebe i na firmu.

Náplň práce:

  • organizace efektivní distribuce
  • plánování a kontrola termínů
  • technické zajištění distribuce produktů
  • zabezpečení technických dokončovacích prací
  • doručování produktů zákazníkovi po celé ČR
  • technické, údržbové práce na firmě
  • komunikace s dodavateli, se zákazníky
  • bezpečné využívání manipulační techniky
  • údržba vozového parku
  • práce s CRM
Hledáme takového člověka, který nám pomůže firmu po technické stránce posunout dál a tak připravit funkčnost pozic pro své podřízené.

Požadujeme:

  • komplexní myšlení
  • přizpůsobivost, flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B, větší zkušenosti s řízením dodávky
  • logické myšlení
  • technická a manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • příjemný vzhled a vystupování
  • komunikativnost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v progresivní společnosti
  • kariérní růst
  • žádaný a kvalitní produkt
  • přátelský a dynamický kolektiv
  • teambuildingy
  • podporu kolegů i vedení a zájem o tvé nápady a názory
  • plnohodnotné pracovní nástroje
  • finanční příspěvky na rozšíření vědomostí v profesní oblasti
  • možnost ovlivnit svůj vlastní příjem na základě vlastního výkonu
  • flexibilní pracovní dobu
  • cestování po celé ČR

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín (Vodní 1972)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Dispečer

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

20000 - 30000 Kč/Úkol

Datum zadání:

4.12.2019
OK
/* Not affection functionality */