Technický referent obchodu

Místo výkonu práce: Brno

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou součástek pro automobilový průmysl, strojírenství, letectví, zemědělství a mnoho dalších, hledáme kolegu/kolegyni na pozici TECHNICKÝ REFERENT OBCHODU.

Co je náplní práce?

    • komunikace s českými a zahraničními zákazníky, přijetí jejich poptávek a jejich a následné zpracování (nejedná se o akvizici nových zákazníků, pouze komunikaci s již získanými zákazníky)
    • příprava technických podkladů pro tvorbu nabídek
    • vyhodnocení proveditelnosti zakázky z hlediska materiálu a technických parametrů
    • spolupráce s odděleními napříč firmou (technologické oddělení, nákup, kvalita)
    • práce s technickými daty, výkresovou dokumentací, výpočty technických parametrů
    • tvorba cenových kalkulací prostřednictvím standardizovaného informačního systému
    • v případě potřeby také komunikace s dodavateli
    • pozice je součástí malého obchodního oddělení (4 členové) a součástí zahraniční firmy s rodinnou atmosférou

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

    • SŠ/VŠ vzdělání – strojírenského zaměření výhodou
    • má technické myšlení a orientuje se v technické dokumentaci
    • bez potíží pracuje na PC, ovládá MS Excel, znalost práce v AutoCadu je výhodou
    • zvládne se zahraničními zákazníky komunikovat v AJ, a to emailem i telefonicky
    • je samostatný, spolehlivý a komunikativní a silně pro-zákaznicky orientovaný

Co Vás čeká, když uspějete?

    • stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
    • profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje
    • motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
    • pružná pracovní doba
    • týden dovolené navíc
    • 13. mzda na základě výsledků společnosti
    • příspěvek na stravování formou stravenek (90,- Kč) a další odměny
    • místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Malinovského náměstí 603/4)

Typ smluvního vztahu:

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

18.9.2018