Do mladého, dynamicky se rozvíjejícího se kolektivu hledáme posilu na pozici technická podpora pro odvodnění plochých střech a spolupráci na dalších zajímavých projektech. Nebojíš se výzev, rád se učíš novým věcem a zároveň chceš zužitkovat svoje znalosti ze studijních let? Hledáme právě tebe.

Požadujeme:

    • Dokončené VŠ vzdělání stavebního směru nebo studující 3. ročník a vyšší, případně SŚ a odpovídající praxi
    • Základní znalost Autocad, MS Office, řidičský průkaz sk. B
    • Pečlivost, flexibilita
    • Ochotu učit se novým věcem
    • Orientace ve stavebních výkresech
    • Znalost cizího jazyka výhodou (není podmínkou)

Náplň práce:

    • Návrh technického řešení odvádění vod ze střechy (výpočet dimenzí, počtu kusů, typů těles ...)
    • Technická podpora pro zákazníky v terénu
    • Komunikace se zákazníky po mailu, telefonicky
    • Vytváření video instalačních materiálů
    • Spolupráce na vývoji nových výrobků
    • Návrhy technického řešení retenčních zelených střech

Nabízíme:

    • Pečlivé a srozumitelné zaškolení
    • Mladý přátelský kolektiv
    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Služební telefon
    • Notebook
    • Příspěvek na stravné
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Firemní akce

Nástup dle dohody na DPP, HPP. V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrovačice (náměstí Viléma Mrštíka 62)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Kultura, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

24000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.10.2019