!!! TAVIČ - slévárenský dělník Přerov !!!

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Náplň práce: - obsluha strojů – karusel, soustruh - opracování odlitků, práce ve slévárenském průmyslu - práce ve směnném provozu Požadujeme: - praxe na karuselu - manuální zručnost - fyzická zdatnost - vazačský průkaz výhodou Nabízíme: - práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na stravu - příspěvek na dopravu, nebo ubytování zdarma - místo výkonu práce Přerov - výhodné platové podmínky 90 – 95 Kč/hod čistá mzda - nástup možný IHNED Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit: - telefonicky na čísle +420 604 142 829, Havlíková Adéla. Své životopisy zasílejte na e-mail: [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.7.2017

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeNástrojař – dispečer /HR/ Jana Květoňová | Hradec nad Moravicí