Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Systémový administrátor

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
O společnosti

Baví tě správa, údržba a zajištění bezpečnosti IT infrastruktury? Máš zkušenosti s administrací Linuxu? Přihlaš se nebo mi napiš na email ohledně bližších informací.

Jsme společnost, která se zabývá vývojem webové aplikace založené především na technologiích Java, které slouží tisícům uživatelům denně. Naše IT infrastruktura má přes 300 serverů ve dvou moderních datacentrech, provozujeme služby pro statisíce zákazníků a více než 1000 zaměstnanců v padesáti lokalitách v rámci EU.

Budeš součástí menší skupiny 5-10 lidí a náplní tvé práce bude správa všech Linux a Windows serverů, administrace core síťové infrastruktury a řešení bezpečnostní politiky.

Specifikace

Náplň práce

Údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti serverů a systémů

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

NE

Výhody na pracovišti

✅Malý tým

✅Žádný dress Code

Požadujeme:

Co musíš umět:

✅Linux a Windows

✅Apache/Tomcat

✅Relační databáze

✅VMware/Vsphere

✅Český jazyk/Slovenský jazyk na komunikativní úrovni (úroveň C1)

Výhodou:

✅Mikrotik

  • počet míst - 1

Nabízíme:

✔️Příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady

✔️Mobilní telefon

✔️Notebook

✔️Stravenky

✔️Systém vzdělávání a školení

✔️Benefity formou kafetérie

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
IT konzultant

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.1.2020