SW Developer + nástupní bonus (1/2 hrubé mzdy)

Nabídka již není aktuální

Hledáme kolegu na pozici SW developer / vývojář, který se bude podílet na vývoji zakázkových řešení pro významné zákazníky i na rozvoji našich vlastních produktů.

NÁPLŇ PRÁCE
 analýza uživatelských požadavků, návrh řešení a jeho implementace
 programování zejména v technologiích Java a Oracle
 účast na testování
 zajišťování rozvoje a podpory produktů
 podpora obchodních aktivit společnosti formou konzultací a návrhů řešení včetně jejich prezentace zákazníkovi

POŽADUJEME
 zájem a schopnost seznamovat se s business problematikou klienta
 praktickou znalost alespoň jedné z následujících technologií: Java,Oracle (SQL, PL/SQL)
 zájem učit se další technologie a aktivně je využívat v praxi
 schopnost práce v týmu, samostatnost, všestrannost a pro aktivní přístup k řešení problémů
 VŠ, případně SŠ s relevantní praxí
 znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovni
UVÍTÁME
 orientaci v moderních architekturách IS
 zkušenost s analýzou a/nebo navrhováním podnikových aplikací
 praktické zkušenosti s programováním serverových aplikací založených na platformě JEE, práce s HTML a XML
 zkušenosti s Web Services případně s dalšími integračními technologiemi

NABÍZÍME
 kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
 prostor pro realizaci
 mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
 pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
 klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.2.2018