Svářeči a lakýrníci, až 160 Kč/h čistého, ubytování zdarma, HPP na neurčito

AMIKOV, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální

Pracujte pro společnost, která již více než 150 let vyrábí trezory které jsou z pohledu zákazníků dokonce i nejlepší řešení pro ochranu cenin v Evropě.

Výkon práce Rajhrad okres Brno

Náplň práce:

    • svařování dle technologické a výkresové dokumentace
    • sestavování a následné svařování celků
    • kontrola svařovaných ploch
    • v adaptačním období se Vám bude věnovat zkušený kolega, který Vás vše naučí
    • lakování trezorů

Požadujeme:

  • oprávnění ke svařování metodou CO2
    • znalost technologických postupů
    • čtení výkresové dokumentace
    • praxi alespoň 1 rok
    • ochota pracovat ve třísměnném provozu
    • v případe lakýrníka vyučen v oboru

Nabízíme:

    • svářeč 140 až 150 Kč/hod čistého
    • lakýrník 160 až 165 Kč/hod čisté
    • práce na trvalý pracovní poměr, doba neurčitá
    • možnost ubytováni zdarma
    • odporučte známého a získejte odměnu 1000 Kč za osobu, která odpracuje minimálně měsíc

V případe zájmu o pracovní pozici, prosím kontaktujte: Gerega Martin
Telefon : +420 604 142 829 +421 948 846 222
Životopisy na [e-mail byl skryt]

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Rajhrad)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018