Svářeče (m/ž)/ Schweißer (m/w) do Německa, Leipzig

Hledáme Svářeče (m/ž) pro našeho zákazníka v oblasti výstavby zařízení, údržby, strojírenství, výstavby plynovodu, ocelové a metalové konstrukce v okoli Lipska.

Naše nabídka pro vás:

Atraktivní plat minimalně mezi 10,50€ a 14€/h (v zaležitosti od kvalifikace)

Dodatečné příspěvky na základě dohody

Smlouvu na dobu neurčitou

Dlouhodobý pracovní uvazek

Příplatek na dovolenou a vánoční prémie

Pracovní oblečení

Včasné vyplaceni platu

Odpovědná, zajímavá, samostatně výdělečná činnost

Pravděpodobnost na převzetí přes klientskou společnost

Osobní podpora a uctivé zacházení našimi zaměstnanci

Vaším úkolem bude:

Výroba, opravy a údržba montážních sestavu

Svařování různých strojů, zařízení a konstrukcí, potrubí a tenkých plechů

Váš profil obsahuje:

Úspěšně ukončene vzdělávání jako potrubní montére, zámečník, svářeč nebo v jiným kovoobráběcí oboru

Zkušenost jako svářeč (výhodou)

Ovládate alespoň jednu z metod svařování: MAG, MIG, TIG nebo ruční svařování elektrodou

Znalosti němčiny na komunikativním urovni (min. B1)

Platné pasy

Čtení technických výkresů (není povinne)

Částečně ochota cestovat (není povinne)

Vyznačuje Vás fyzicka zdatnost, pečlivý styl práce a obecně práce v týmu

V pripade že Vás tato nabidka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis (v němčině) na naši e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] nebo [e-mail byl skryt]

Uvedte prosim KOD: CZ

Těšíme se na Vás!

Vaše kontaktní osoba na jakýkoliv druh otazek je pan Michal Kovach

Avanti GmbH Leipzig

Správná pracovní místa pro profesionály dneška!

Ať už jde o přímou smlouvu s našimi zákazníky nebo o personální leasing, dlouhodobé nebo krátkodobé projekty: Avanti najde správná místa pro zaměstnance z oblasti Office & IT, zdravotnictví a technologických a průmyslových oblastí, a to už téměř 20 let.

Naše přesvědčení spočívá v tom, že poskytovatel služeb v dnešním obchodním životě může pouze dlouhodobě existovat, pokud se mu podaří uspokojit své zákazníky a zaměstnance rovnoměrně v dlouhodobém horizontu. Proto je Vaše spokojenost naší hlavní prioritou.

Přesvědčte se v našich servisu a kontaktujte nás.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci s Vámi!

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Böttchergäßchen 1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.6.2017