Svářeč

Hledáme pracovníka na pozici Svářeče CO2 pro významnou společnost v Českých Budějovicích.

Náplň práce:
Svařování pracovního nářadí, např. svařování lžíce do bagru.

Nabízíme:
- mzdu vč. prémií 32000,-/měsíčně
- stravenky
- týden dovolené navíc
- jednosměnný provoz.

Požadujeme:
- platný svářečský průkaz CO2
- praxi

Zájemce prosíme aby nám zaslali životopis na e-mail: [e-mail byl skryt], do předmětu zprávy prosíme uvádět: Svářeč, kod pozice C94497.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

6.11.2017